Víno z lásky darované

Už víte, čím partnerku nebo partnera ohromíte na Valentýna, Den matek, Den otců nebo svátek či narozeniny? A co raději vsadit na ověřenou klasiku?

Vínokytice a čokoláda nikdy nezklamou, neboť víno a láska spolu vždy tvořily nerozlučný tandem!

Přichystali jsme pro vás speciální valentýnské balíčky, jež obsahují přívlastkové víno, pomůcky pro víno a další milá překvapení za více než příznivou cenu.

Nechte starosti, jak vybrat valentýnský dárek, na nás a soustřeďte se jen na vaše společné chvíle!

ruzove

Víno, láska a Valentýn

Láska a víno si vždy hrály do noty. Noc ve vinném sklípku za tónů moravských lidových písní přesvědčila každého, kdo si kdy myslel opak. Motivy lásky znějící ve většině písní o víně evidentně mají své opodstatnění, stejně jako fakt, že největší smilník antické mytologie bůh Dionýsos byl zároveň bohem vína a úrody.

Pro racionální vysvětlení je třeba vrátit se do 21. století.

Víno je vedle čokolády nejoblíbenější afrodiziakum. Důvodem je alkohol, který zvyšuje produkci estrogenů, a tím podněcuje libido. Jako u jiných příznivých účinků vína i zde platí, že nadměrná konzumace (nad 4 deci denně) vede spíše k opačnému efektu?

Víno napomáhá mezilidskému sbližování i tím, jak rozvazuje jazyk. Vyznání lásky je po dvou, třech deci lahodného moku mnohem snazší, než se původně zdálo. Vždyť nakonec i známé rčení in vino veritas praví, že ve víně je pravda.

Rozprouděná krev a rozbouřené smysly k Valentýnu patří.

A jaké víno pro příjemný večer ve dvou máme zvolit?

Víno vybírané s láskou i citem

darkove bal. Valentýnské balíčky z e-shopu potreby-pro-vina.cz vyřeší všechny starosti s výběrem vína a obalu za vás. Tyto balíčky využijete nejen jako dárky k Valentýnu, ale i při dalších příležitostech, jako jsou svátky či narozeniny. A balíčky navíc vyjdou levněji než nákup samostatných produktů.

Jen růžová to může být

Něžný valentýnský balíčekje určen ženám, obsahuje růžové víno Cabernet Sauvignon Rosé 2011, pozdní sběr, a dárkovou krabičku. Vše uchováno ve stylové růžové tašce.

S vínem to kytici a čokoládě sluší nejlépe

Romantický valentýnský balíčekje určen všem, kdo si lásku a zamilovanost umí a chtějí vychutnávat do sytosti. A taky každému s dobrým smyslem pro humor!

Součástí balíčku je totiž nejen růžové víno Zweigeltrebe s přívlastkem pozdní sběr, ale také francouzské víno s květinou a dortem, rozuměj chytře maskované bavlněné ručníky!

Valentýnské víno pro ženy i pro muže

A na závěr Valentýnský balíček Exclusive se značkovým otvírákem Pulltap´s Classic Pulltex, zátkou ve tvaru srdíčka a s láhví Zweigeltrebe rose, 2012. Je jasné, že takový dárek mohou s klidem věnovat nejen muži ženám, ale také ženy mužům.

Valentýnské víno na míru jeho/jejích choutek

Nezaujal vás žádný z našich valentýnských ani jiných dárkových balíčků? Pokud víte, jaké víno váš protějšek preferuje, vybírejte přímo z nabídky bílých, červených a růžových vín! A pokud s výběrem přeci jen tápete, držte se následujících rad:

Ženám raději sladší vína - doporučujeme spíše polosladká a sladká červená i bílá vína, včetně vín ledových a slámových. Mohou jimi být například polosladké Chardonnay 2011 od Vinařství Čech nebo Tramín červený 2012 Vinařství Františka Zapletala.

Mužům raději suchá vína - oblibu sladkého vína lze u mužů připodobnit k oblibě přesládlých amerických komedií. Musejí se přemáhat, ale na Valentýna je snesou. Pokud se miláčkovi chcete zavděčit, darujte mu suchénebo polosuché víno, ať už červené, bílé nebo růžové barvy.

Nezapomeňte na vkusný obal

Kupujete víno pro dárkové účely? Tedy nezapomeňte na vhodnou dárkovou krabičku nebo tašku na víno, kterou rádi přibalíme k vaší objednávce!

27.03.2015
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Víno z lásky darované
Přihlášení Registrace