Víno jako dárek - taška na víno nebo dřevěná krabice na víno jsou k tomu ideální

ledove vinoi

Dárková taška vánoční, taška s kraslicemi, s medvídkem Pú, taška s pěkně hnusnými květy, ve které byste nedarovali ani bačkory své babičce - takto nějak vypadá výbava většiny domácností. A vy jste zrovna koupili velmi luxusní pozdní sběr Hibernal 2014 Premium z vinařství Dufek, což je přeci jen škoda dát do tašky s dětskými motivy. Nastává zde historická otázka: Kam s ním?

VŠnoce

Jan Neruda řešil, kam se starou slámou, ale my vám rádi poradíme, jak darovat třeba slámové víno ovocité vůně milované osobě nebo nemilovanému šéfovi. Když už investujete do výběrového vína, nezanedbejte ani výběr ideálního obalu.

Není taška jako taška

Standardem už bývají zmíněné dárkové tašky. Všichni je máme doma a je jen otázkou, kdy se vám vrátí taška na víno, ve které jste kdysi dávno věnovali mamince lahev šumivého vína. Dárková taška na víno je levnou, ale efektní variantou, jak předat vínečko kamarádovi i babičce. Největší výhodou je jednoznačně rozmanitost a cena - v obchodech i eshopech naleznete krásné moderní designy z pevného papíru a s kvalitními šňůrkami.

Dárkové tašky jsou ideální zejména na dárky pro vaše přátelé či rodinu.

Zajímavou variantou jsou kartonové boxy z odolného papíru s jednoduchým úchytem, které často využívají firmy pro propagační účely. Dárkové tašky jsou vhodné pro lahve do 36 cm a je už jen na vás, zda darujete víno, domácí slivovičku nebo čerstvý rum.

Ekologové pozor! Můžete totiž sáhnout po ekologickém materiálu - jutová taška na víno je pevná, velmi odolná, vyrobena z přírodního materiálu a můžete v jedné tašce věnovat najednou třeba 3 lahodné lahvinky vína. Ani tady nemusíte brát úvěry v bance, protože jutové tašky na víno jsou cenově dostupné - ceny se pohybují od 30 Kč za jutovou tašku na jednu lahev.

Chladící taška na víno

A když už jsme u dobrých vín a dobrých cen, tak určitě doporučujeme chladící tašky na víno, neboť tekutý dárek můžete s obdarovaným okamžitě ochutnat a to se vyplatí! Chladící taška na víno je elegantní a velmi praktická, neboť obsahuje speciální gel, který po nachlazení v mrazničce udrží víno v chladném prostředí, a tudíž jej můžete kdykoliv konzumovat.

Dřevěné krabice na víno

Pryč s dárkovými taškami - je čas věnovat víno luxusně, elegantně! Dárkové tašky jsou sice levné a efektní, ale nakonec stejně končí v komoře nebo v koši, neboť po vytažení skvostné láhve vína jejich funkce končí. Pokud však chcete povýšit dobré víno na velmi osobní a osobitý dárek, který může ozvláštnit také něčí domov, vsaďte jednoznačně na dřevěné krabice na víno - ideální dárek k významnému jubileu nebo pro význačné hosty.

ledove vinoi

Dřevěné boxy na víno mohou být úžasnou variantou reklamního předmětu i dárku pro významnou osobu. Odolná dřevěná krabice na víno působí jednoduše, ale skvostně - dýchne na vás vůně dřeva, venkova i luxusu. Dárkové krabice na víno či dřevěné boxy se vyrábí také z exotického bambusu s kovovým úchytem - jakoby byla láhev luxusního vína oděna ve smyslných exotických šatech.

Bedýnky na víno s vůní dřeva

Dřevěné bedýnky na víno, ale i dřevěné truhly jsou na trhu pro opravdové milovníky vína a požitkáře. Dřevěné bedny na víno mívají rustikální styl, jsou doplněny o kožené prvky, železné kování či malebné ornamenty a jsou ideální jako reklamní předmět pro VIP hosty.

Můžete sáhnout také po dřevěných truhlách, které pojmou až 30 lahví vína a stanou se také rustikálním doplňkem vašeho domova. Počítejte ale s faktem, že dřevěná bedýnka se vám už jen tak časem nevrátí, jako ta papírová.


Přečtěte si také:

Jak vybrat box na víno pro dárkové účely

Moderní stojany na víno, které udělají dojem, ale nezruinují vás

Víno pro různorodou společnost - Sylvánské zelené

nebo přejděte do kategorie vína v našem e-shopu

03.10.2016
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Víno jako dárek - taška na víno nebo dřevěná krabice na víno jsou k tomu ideální
Přihlášení Registrace