Vinařství Szigeti

V této kategorii není žádné zboží.
ZpětZpět na hlávní stránku
Szigeti - šumivé lahůdky pro gurmány

Pro milovníky šumivých vín znamená značka Szigeti asi totéž co Pilsner Urquell pro pivní labužníky. Pestrá nabídka kvalitních sektů Szigeti vybíz...

Celý článek

Vinařství Szigeti

Firma Szigeti je světovým lídrem mezi výrobci šumivých vín. Mnohá ocenění, získaná jak doma v Rakousku, tak ve světě, jsou výsledky obdivuhodné pečlivosti a důrazu na prvotřídní kvalitu.
Za svoji výjimečnost vděčí vína Szigeti jednak tzv. tradiční metodě kvašení, jednak klimatu v oblasti poblíž jezera Neusiedl, kde se hrozny těší nadmíře slunečního svitu.
Rakouský výrobce se dále může pochlubit širokou nabídkou odrůd (Pinot Noir, Ryzlink, Muškát Ottonel nebo Zweigelt), ale i specialitami, jako je unikátní Adele Blanc de Blanc Brut 2010, sekt inspirovaný slavným obrazem Gustava Klimta, o jehož výjimečných kvalitách se díky našemu e-shopu můžete sami přesvědčit.Jsme ESHOP, dodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Vinařství Szigeti Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Liberec, České Budějovice, Pradubice, Hradec Králové a jiné.
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Přihlášení Registrace