Vinařství Kopke

11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   
691 Kč 691 Kč
Portské víno KOPKE RESERVA TAWNY
Zboží skladem
691 Kč
Tento proces zrání se děje za přístupu vzduchu. Díky tomu se víno sblíží s použitým vypáleným sudem a přenese charakter sudu do vína. Víno s krásnými odlesky karamelové barvy a chuť vína jde od kandovaného ovoce až po jemné tóny tabáku. Zrání 6 let v dubovém suduEAN 5601194701602
11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   

Vinařství Kopke

Nejstarší portské víno KOPKE konečně pořídíte za výhodné ceny v našem e-shopu!
Historie těchto vín sahá až do roku 1638, kdy Němec Cristiano Kopke založil v Portugalsku svoji rodinnou firmu. Portská vína Kopke se mohou pochlubit nejen charakteristickou chutí a buketem, ale také plejádou významných ocenění z mezinárodních soutěží: například zlaté medaile na International Wine Spirit Competition a Concurso International Cidade do Porto v roce 1998.
V e-shopu potreby-pro-vina.cz si nyní můžete objednat víno KOPKE RESERVA TAWNY, jež zrálo v maloobjemovém sudu plných 6 let.Jsme ESHOP, dodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Vinařství Kopke Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Liberec, České Budějovice, Pradubice, Hradec Králové a jiné.
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Přihlášení Registrace

×
Vážení zákazníci,
z důvodu epidemie jsou až do odvolání u nás na pobočce v Ostravě - Třebovicích zrušeny osobní odběry zboží. Jedná se pouze o preventivní opatření. Nadále u nás pracujeme a objednávky přijímáme. Objednávky Vám rádi doručíme prostřednictvím našich externích přepravců až k Vám domů.
Děkujeme za pochopení, tým potřeby pro vína.cz