Vinařství Cálem

11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   
361 Kč 361 Kč
Portské víno CÁLEM OLD FRIENDS Ruby
Skladem 1ks
361 Kč
Barva je výrazně rubínová s fialovými odlesky. Chuť s vystupujícími tóny borůvek a ostružinové marmelády, ušlechtilá, kulatá. Kombinace s pokrmy: Digestiv k zralým polotvrdým sýrům, ořechům a sušenému ovoci. Teplota podávání je 14°- 17°CZrání 3 roky v dubovém sudu
11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   

Vinařství Cálem

Vychutnejte si delikátní portská vína Cálem – vína jedné ze světově nejúspěšnějších značek, která v Portugalsku, domovině portského, platí za uznávaného lídra ve svém oboru!
Plachetnice, jež se hrdě tyčí na vinětě láhve, odkazuje k původní podnikatelské činnosti společnosti Porto Cálem, jíž byl vývoz portského vína do Brazílie výměnou za exotické dřeviny.
V současnosti je toto víno expedováno především do Portugalska, zemí Evropské unie a Severní Ameriky, ale také do Brazílie, Portorika, či dokonce na Nový Zéland.
Respekt vzbuzuje již samotná produkce firmy, která za rok 2005 vyrobila neuvěřitelných 3,7 milionů lahví!
V našem e-shopu si můžete objednat oblíbená vína Ruby, Tawny, ale též ročníkové Portské víno CÁLEM 10 YEARS OLD.Jsme ESHOP, dodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Vinařství Cálem Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Liberec, České Budějovice, Pradubice, Hradec Králové a jiné.
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Přihlášení Registrace