Vína z našich vinařství - Vinařství Dufek

Zajímá vás, kde a jak žijí a pracují vinaři, jejichž výtečná i cenami ověnčená vína vám nabízíme? Anebo potřebujete doporučit výjimečně povedené víno, které rozhodně stojí za to ochutnat?

V seriálu Vína z našich vinařství vám představíme všechny naše dodavatele, včetně jejich nejlepších vín, která musíte zkusit!

Vinařství Dufek ze Svatobořic

logoAčkoli se založení Vinařství Dufek ze Svatobořic u Kyjova oficiálně datuje až rokem 2003, pan Josef Dufek tím navázal na více než 100letou tradici rodinného vinaření. A kvalita, jak připomíná i firemní motto Vše se podřizuje kvalitě, byla a je na prvním místě.

Cestu k prvotřídním vínům dnes i ve Svatobořicích usnadňují nejmodernější technologie, k nimž patří pneumatické lisování, řízené kvašení, vinifikátory, jablečnomléčná fermentace a školení vín v dubových sudech. Veškeré vinohradnické práce samozřejmě probíhají v souladu s tzv. integrovanou produkcí.

Kromě dobrého vína, jež v naprosté většině pochází z vlastních vinic, nabízí Vinařství Dufek i další příjemné zážitky, a to ochutnávku vína v příjemném prostředí svatoborkého vinného sklípku.

Pokud to máte do Svatobořic daleko, není nic jednoduššího, než objednat si ta nejlepší vína z Vinařství Dufek v našem e-shopu!


vínoTo nejlepší z Vinařství Dufek!

Přívlastková i slámová a ledová vína Vinařství Dufek spadají pod Slováckou vinařskou oblast. Podívejme se na ty nejpovedenější kousky!

Veltlínské zelené 1000 Vins du Monde 2011, pozdní sběr

Víno, které posbíralo spoustu stříbrných i zlatých metálů na tuzemských i zahraničních vinařských soutěžích! Degustátory uhranulo svou světlezelenou barvou, vůněmi lipového květu a hořkomandlovou dochutí. Nechte jej oslnit i vás!

Ryzlink vlašský 1000 Vins du Monde 2011, pozdní sběr

Vynikající víno žlutozelené barvy s ovocným buketem a pikantní kyselinkou patří ke stálým odrůdám zrajícím na svatobořických vinicích. O tom, jak vydařený byl rok 2011, vás přesvědčí tato láhev Ryzlinku vlašského.

Cabernet Moravia 2011, pozdní sběr

A do třetice všeho dobrého zajímavá červená odrůda Cabernet Moravia, která na soutěžích zabodovala celkem 4krát! Také vy oceníte typické černorybízové vůně a příjemnou chuť třísloviny tohoto lahodného suchého vína.

22.08.2018
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Vína z našich vinařství - Vinařství Dufek
Přihlášení Registrace