Vína z našich vinařství - Vinařství Čech

Zajímá vás, kde a jak žijí a pracují vinaři, jejichž výtečná i cenami ověnčená vína vám nabízíme? Anebo potřebujete doporučit výjimečně povedené víno, které rozhodně stojí za to ochutnat?

V sérii Vína z našich z vinařství vám představíme všechny naše dodavatele, včetně jejich nejlepších vín, která musíte zkusit!

Vinařství Čech z Tvrdonic

cech bíléV malebné vesnici Tvrdonice, nedaleko Břeclavi, se vínu vždy dařilo. Své o tom vědí bratři Petr a Vladimír Čechovi, kteří s pomocí dalších členů rodiny obhospodařují dvacet hektarů vlastních vinohradů. Z jejich plodů pak vyrábějí prvotřídní přívlastková vína, oceňovaná u nás i v zahraničí. 

Pečlivé rozdělení úkolů (svůj má i rodinný hlídač ? fena německého ovčáka Sára), bohaté zkušenosti, které současnému pokolení předal otec a významný vinohradník i sklepmistr Jan Čech, nejmodernější technologie zpracování vína v kombinaci s odpovědným přístupem k životnímu prostředí ? to jsou základní kameny, na kterých jeden z nejvýznamnějších producentů přívlastkových vín z Moravy zakládá svůj úspěch!

Tolik tedy ve zkratce o vinaření rodiny Čechů (pro více informací stačí kliknout na oficiální stránky).

A pokud zrovna nejste od Tvrdonic, nejsnadnější i nejlevnější způsob, jak si pochutnat na jejich vínech, nabízí e-shop Potřeby pro vína.cz.

A o která vína tedy jde?


cech cerveneTo nejlepší z Vinařství Čech!

Přívlastková i ledová vína od Vinařství Čech z Tvrdonic spadají pod Slováckou vinařskou podoblast. Podívejme se na ty nejvydařenější kousky!

Chardonnay 2011, výběr z hroznů

Rok 2011 byl, pokud jde o víno, alespoň v Tvrdonicích nadmíru úspěšný. Svědčí o tom i zlatá medaile, již získalo v roce 2012 na rakouském Weinparade právě Chardonnay 2011, s přívlastkem výběr z hroznů.
Jeho nazlátlá barva, aroma lípy a hrušek i dlouhá dochuť ve vás rozdmýchá všechny smysly!

Rulandské šedé 2012, pozdní sběr

Paříž, Londýn, Brusel i Česko už měly tu čest a to potěšení ochutnat toto velmi svěží, kyselkavé víno s intenzivními tóny medu a skořice a s plnou chutí. Rulandské šedé ročníku 2012 posbíralo tolik cen a metálů, že si rozhodně zaslouží také vaše posouzení!

Dornfelder 2011, pozdní sběr

I tato červená odrůda v roce 2012 řádně zabodovala. Celkem šest cen si víno Dornfelder zasloužilo intenzivní vůní lesního ovoce, hebkou, extraktivní chutí s tóny dřeva, vanilky a čokolády. A kolik bodů mu dáte vy?

Cabernet Sauvignon 2011, ledové víno a rosé

Odrůda Cabernet Sauvignon se u Čechů z Tvrdonic těší zvláštní úctě. Aby taky ne, když jim dává natolik výjimečná růžová vína, k nimž se řadí nejen pozdní sběr, ale taky povedené ledové víno! Ať už se rozhodnete ochutnat kterékoli z nich, těšte se na ohňostroj vůní a chutí!

22.08.2018
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Vína z našich vinařství - Vinařství Čech
Přihlášení Registrace