Panenská sklizeň vinařství Dufek

11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   
249 Kč 249 Kč
Veltlínské zelené 2016, kabinetní víno, Vinařství Dufek
Skladem 5ks
249 Kč
Odrůda pochází z Rakouska, má světle zelenou barvu, ve vůni s tóny lipového květu. V chuti je kořenité, na konci jemně hořko-mandlové. Víno je plné, harmonické s delší dochutí. Teplota podávání 10-12°C EAN 8594163843502 Ocenění: Stříbrná Hustopečská pečeť 2017Zlatá medaile Den vína 2017 BuchloviceSilbermedaille Weinparade poysdorferStrieborná medaila Vitis Aurea Modra 2017 Slovakia
11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   

Panenská sklizeň

Jedná se o první sklizeň z nově vysazeného vinohradu. A k té vede pořádně dlouhá cesta lemovaná pořádným kusem tvrdé práce. Trvá totiž tři roky a obnáší vše od vyhloubení jámy, zasazení keře, vyvádění větvičky z malého pupene až ve vratký křehký kmínek mladé rostliny... Té práce je spousta a až na konci třetího léta nám mladý keř révy vinné dá první hrozny.

A právě ty jsou předmětem první - panenské sklizně a dávají okusit první vzorek toho, co asi tak od této nové vinice můžeme očekávat. Může se však stát, že první drobné hrozínky se v malém množství na nových keřích objeví již v druhém roce. Pokud se rozhodneme je na keři ponechat dozrát a následně sklidit, mluvíme o předpanenské sklizni.Jsme ESHOP, dodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Panenská sklizeň Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Liberec, České Budějovice, Pradubice, Hradec Králové a jiné.
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Vína Vinařství Vinařství Dufek Panenská sklizeň vinařství Dufek
Přihlášení Registrace