Potřeby pro vína.cz – kvalitní víno i příslušenství pod jednou střechou

Jsme společnost ALFI Corp., s.r.o. - specialisté na kvalitní vína a příslušenství.

Nabízíme vám maloobchodní i velkoobchodní prodej a naši snahou je plně uspokojit jak větší odběratele (vinařství, vinotéky, restaurace aj.), tak sommeliéry a domácí labužníky!

Kompletní nabídka zahrnuje jak vína různých typů a odrůd, tak nejkvalitnější příslušenství pro víno světově proslulých značek Perfegi, Puigpull či Pullplus, které Vás příjemně potěší nadstandardním komfortem při používání, dlouhou životností i luxusním designem, dále dárkové boxy a krabičky - vše pro ještě lepší gastronomické zážitky z pití vína.


Na našem e-shopu si můžete zakoupit on-line:

  • kvalitní potřeby pro víno od otvíráků a vývrtek přes nálevky na víno, zátky a špunty až po dárkové krabičky, dárkové boxy na víno, nejrůznější dárkové obaly a krabice na vína, jutové a papírové tašky na víno. Garantujeme kvalitní materiál, dlouhou životnost i vkusný design.
  • kvalitní a lahodná bílá, červená i růžová vína od renomovaných českých vinařů: Vinařství Čech, Vinařství Dufek, Vinařství František Zapletal, Vinařství u Kapličky
  • výhodné dárkové balíčky pro všechny milovníky vína
  • reklamní a dárkové předměty – luxusní krabičky na víno poslouží jako užitečné dárky, kterými potěšíte nejen své blízké! Sortiment pro víno na požádání potiskneme např. logem vaší firmy a originální reklamní dárek pro klienty či zaměstnance je na světě!

Nabízíme vám dopravu zdarma nad 2000 Kč, slevové akce, rychlost dodání a maximální zákaznický servis, našim cílem jsou spokojení zákazníci.


V případě dotazů a objednávek nás neváhejte kontaktovat:


Těšíme se na Vás a přejeme Vám příjemný nákup

Vaše Potřeby-pro-Vína.cz

0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům potreby-pro-vina.cz
Přihlášení Registrace