Ménage vinařství Dufek

11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   
179 Kč 179 Kč
Frankovka ROSÉ  2016, pozdní sběr, Vinařství Dufek
Skladem 1ks
179 Kč
Barva Rosé je způsobena krátkou dobou nakvašení. vzniklé víno je růžové barvy s vůní jahodovo-smetanového jogurtu, v chuti osvěžující s pikantní kyselinkou, která je v harmonii se zbytkovým cukrem. Teplota podávání 8-10°C EAN 8594163848347 Ocenění: Stříbrná medaile Národní soutěž vín-podoblast Velkopavlovická
11 (celkem 1)
NázevSeřadit sestupně podle NázevSeřadit vzestupně podle Název   CenaSeřadit sestupně podle Cena   

Ménage

Jedná se o historicky nejstarší řadu s tradičně vysokou kvalitou vín. Vína z této řady jsou osobitá, příznačná pro celé vinařství Dufek. Tuto řadu vín poznáte již na první pohled dle zlaté ražby loga s vinařském znakem obce. Vína jsou mezi zákazníky velmi oblíbená, zejména pro svou eleganci.

Čím jsou vína typická?

Vína z řady Ménage jsou až na výjimky přívlastková se zaměřením na vína v kategorii – suchá, méně polosuchá a výjimečně polosladká. Nechybí zde samozřejmě ani vína sladká, což vyplývá z vyzrání. Jedná se o výběry z bobulí, ledová či slámová vína. Tato vína mají vysokou primární aromatiku, jsou velmi oblíbená a bodují jak na tuzemských, tak zahraničních soutěžích.Jsme ESHOP, dodáváme do celé republiky, do všech měst, proto jsou dostupné Ménage Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň. Liberec, České Budějovice, Pradubice, Hradec Králové a jiné.
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Přihlášení Registrace