Jak vybrat box na víno pro dárkové účely

S pečlivostí bychom měli vybírat nejen láhev vína, již hodláme darovat přátelům či rodině, ale také obal, tj. box, krabičku či tašku na víno, ve kterém víno vlastnoručně předáme.

Sami uznáte, že pouhá papírová taška neudělá na jubilanta či povýšeného zaměstnance takový dojem jako elegantní box z pravého dřeva, nadto vybavený otvírákem, nálevkou a dalšími pomůckami.

Na formě a vzhledu zkrátka záleží. A v tomto příspěvku si proto představíme základní doporučení pro nákup boxů na víno s ohledem na jejich účel.

Pro významné události volte dřevěné krabičky a boxy na víno

Svatba, promoce, kulatiny, povýšení v práci, schůzka s významným klientem a jiné oficiální situace si bezpochyby žádají kvalitní víno uložené v adekvátní schránce. Zavítejte do kategorie boxy na víno, kde najdete boxy s příslušenstvím, kartonové boxy na víno, rustikální boxy na víno, bambusové boxy na víno a dřevěné nosiče na víno.

Vánoce

Pro význačnější příležitosti vřele doporučujeme rustikální boxy na víno s půvabným, dekorativním designem. Tyto elegantní dřevěné schrány zabodují u všech obdarovaných, a to včetně těch, kdo si potrpí na skutečný přepych a luxus.

Jako o něco levnější varianta poslouží dřevěné nosiče na víno s pevnou konstrukcí, úchytem a uzamykatelnými dvířky pro bezpečné přenášení. Pro formálnější účely doporučujeme například tento uzavřený, horizontální box pro 2 láhve vína, na jehož přední stranu lze umístit blahopřání nebo i reklamní logo. A pokud bude mít příležitost méně oficiální charakter, překvapte přátele či oslavence originálními krabičkami v podobě kadibudky či hasičáku vystlanými pilinami pro dekoraci.

Kartonové boxy pro víno za několik desítek korun mohou být dobrou volbou, když chcete ušetřit, ale neslevit příliš z nároků na vzhled. Díky jejich jednobarevnému provedení a elegantnímu vzhledu obstojí i při významnějších příležitostech!

Box na víno s otvírákem jako obal i dárek v jednom!

ledove vinoi

Pokud chcete obdarovávanému vyjádřit skutečnou úctu či obdiv, vybírejte mezi luxusními boxy se značkovým příslušenstvím pro víno, jako jsou otvíráky, nálevky, teploměry, uzávěry, kroužky a další pomůcky pro víno. Boxy jsou často vyplněny pěnovou výplní a samotný obal vyniká pevnou konstrukcí a elegantním, například mahagonovým zbarvením dřeva. K dostání jsou boxy pro 1, ale i 3 láhve vína a speciální boxy, jež poslouží i jako šachovnice s figurkami.



Dárkové boxy na víno pro každého

Méně formální události, jako jsou narozeniny, svátky či oslavy v práci, se obejdou i bez nákladnějších boxů na víno. I tak doporučujeme vybírat pouze z kvalitních tašek a krabiček určených pro víno, nikoli jiný alkohol.

Papírové tašky oceníte pro nízkou cenu i pestrou škálu atraktivních grafických motivů. Naše papírové tašky jsou navíc vybaveny štítky, do nichž můžete vepsat jméno oslavence.

Jutové tašky představují o něco málo dražší, ale odolnější variantu papírových tašek. Jejich další výhodou je průhledné okénko vepředu, díky němuž kvalitní víno, které darujete, uvidí také všichni ostatní.

V našem e-shopu potřeby-pro-vina.cz najdete desítky dalších značkových pomůcek pro víno, stejně jako prvotřídní vína od moravských vinařů za skvělé ceny!


Přečtěte si také:

Jak používat příslušenství pro víno - 1. otvíráky na víno

Jak používat příslušenství pro víno - 2. nálevky na víno

Jak používat příslušenství pro víno - 5. vakuové pumpy na víno

Vše o víně - základní průvodce vína

nebo přejděte rovnou do sekce BOXY NA VÍNO v našem e-shopu.

02.09.2015
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Jak vybrat box na víno pro dárkové účely
Přihlášení Registrace