Jak vybírat stojany na víno


stojanStojany na víno jsou předním sortimentem našeho e-shopu potreby-pro-vino.cz, a proto u nás máte opravdu z čeho vybírat.

Stojany na víno se různí materiálem, kapacitou uskladněných lahví, ale také designem a pochopitelně též cenou. V našem krátkém příspěvku pojednáme o těchto rozdílech, představíme vám ty nejzajímavější stojany na víno a přidáme několik rad, jak stojany na víno vybírat.

Stojany na víno podle kapacity

Nabídka stojanů na víno splní nároky majitele obchodu s víny i domácího labužníka. Vybírat můžete ze stojanů na jednu, čtyři, šest nebo i dvacet lahví vína. Všechny stojany jsou stabilní a bezpečné, víno je uloženo v horizontální poloze, aby se předešlo oxidaci. Před nákupem dobře zvažte, zda se vám nevyplatí objemnější stojan na víno než několik stojanů pro dvě vína.

Stojan2Stojany na víno podle materiálu

Vybírat můžete z dřevěných a kovových stojanů na víno v různém barevném a dekorativním provedení. Jak kov, tak dřevo zaručí dlouhou životnost, stabilitu a bezpečí pro vás i vaše víno. Výběr materiálu by tedy měl podléhat především vašemu vkusu a výzdobě místnosti, v níž budete víno vystavovat.

Stojany na víno podle designu

V naší nabídce stojanů si na své přijdou vyznavači tradice i zapřísáhlí modernisté! První z nich ocení stojany na víno v podobě elegantních klecí, případně tento dřevěný stojan pro 6 lahví vína.

Kdo touží po stylové moderní vinotéce, neměl by přehlédnout futuristické modely SAIL, TRIANGLE nebo REFILL a další stojany na víno z luxusní kolekce X-WINE.

Stojan na víno by měl ladit s celkovým stylem vaší prodejny, vinotéky, obývacího pokoje - zkrátka jakékoli místnosti, v níž budete víno skladovat.

Stojany na víno podle ceny


Stojan3Cena stojanů se odvíjí podle jejich kapacity, provedení, a zejména pak designu. Zatímco levnější modely zakoupíte i do 500 Kč, za bohatě dekorované stojany zaplatíte až 3000 Kč. Díky bohaté nabídce našeho e-shopu není problém vydat se zlatou střední cestou a zásobit se vkusnými a zároveň levnými stojany na víno.

Stojany na víno, stejně jako ostatní příslušenství víno, doporučujeme vybírat především podle jejich funkce a designu s ohledem na celkové ladění místnosti, v níž budou sloužit svému účelu.

Přečtěte také:

Jak používat příslušenství pro víno - 1. otvíráky na víno

Jak používat příslušenství pro víno - 2. nálevky na víno

Jak používat příslušenství pro víno - 4. sklenice na víno

Jak používat příslušenství pro víno - 3. dekantační trychtýře a karafy

nebo přejděte do kategorie stojany na víno v našem e-shopu.

22.08.2018
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Jak vybírat stojany na víno
Přihlášení Registrace