Dárkové balíčky s vínem a příslušenstvím pro každého!

Láhev vína rádi darujme svým příbuzným, obchodním partnerům či kolegům z práce na Vánoce, narozeniny a při dalších příležitostech. Pokud chceme, aby víno jako dárkový předmět plně odpovídalo slavnostní situaci a udělalo obdarovanému skutečnou radost, je nutné se při jeho výběru a předávání držet několika zásad.

Kromě nich vám v tomto článku představíme dárkové balíčky, které obsahují prvotřídní přívlastková vína a elegantní pomůcky pro víno. Tyto balíčky jsme za vás vybavili tak, aby vyhověly chutím a vkusu žen, mužů, rodičů, šéfa i budoucích znalců vína!

Víno jako dárek = sázka na jistotu

darkové bal.Čím to je, že ze všech druhů alkoholu je to právě víno, po němž nakonec sáhneme, když sháníme univerzální dárek, který neurazí, zato vždy potěší?

  • jistota tradice a elegance - víno není ledajaké pití. Těžko bychom hledali jiný alkohol, který se ve světě těší tak vysoké úctě a který se může pochlubit tak bohatou kulturou i dlouhou historií.
  • rostoucí popularita - trochu ve stínu nedostižného piva v Česku markantně roste obliba vína a s ní snaha porozumět jeho chutím, buketu, pěstování či snoubení s jídlem. Přispívá tomu rovněž bohatá vinařská kultura, vinobraní a další akce spjaté hlavně s jihomoravským regionem.
  • cena - láhev kvalitního vína pořídíte zhruba za 100 korun, reprezentativní set s vínem a špičkovými pomůckami pro víno kolem 500 Kč.

Jak vybrat víno pro dárkové účely a jak jej předávat?

Je lepší víno bílé, nebo červené, suché, nebo sladké? Vystačím s vínem jakostním, anebo mám investovat do kabinetu či pozdního sběru? A není trapné přijít na oslavu jen se samotnou lahví, neměl bych se poohlédnout po vhodném obalu či něčem dalším? Tyto otázky si asi někdy položil každý. Co je tedy při výběru vína důležité?

  • 
dar. bal.kvalita - víno nižší třídy, než je tzv. víno s přívlastkem, si u každého, kdo má víno alespoň trochu v lásce, mnoho úspěchu nevydobude. Přihodit pár desetikorun za kvalitní víno je zkrátka nutnost. Mezi přívlastková vína patří kabinetní víno, pozdní sběr, výběr z hroznů, výběr z bobulí, ledové víno, slámové víno, případně ještě bortrytický sběr a výběr z cibéb. Namísto hypermarketu se pro něj vydejte do specializované prodejny či e-shopu.
  • ženám chutnají sladká vína - pokud nevíte, jaké víno daná osoba preferuje, řiďte se obecnou zásadou, že ženy dávají přednost sladkým či polosuchým, muži spíše suchým vínům. Ve většině případů se trefíte.
  • k parnému létu patří suché víno - v horkém létě více oceníme osvěžující lehká suchá vína (která jsou nejčastěji bílá), v zimním období zase vína plná a sladší.
  • elegantní box posune víno o příčku výš - víno byste měli předávat alespoň v jutové či papírové tašce. Jde-li o dárek pro nadřízeného či významného klienta, doporučujeme víno předávat v krabičce či boxu na víno. A pokud obsahují i kvalitní otvírák, nálevku a další doplňky, tím lépe!

Dárkové balíčky na míru, co potěší nadmíru!

Vůbec nejjednodušší je hodit starosti s výběrem za hlavu a využít naše dárkové balíčky s vínem a pomůckami pro víno! Ať už sháníte dárek pro tchána, kolegu z práce nebo manželku, naše dárkové balíčky jsou vybaveny tak, aby potěšily a zaujaly každého!

Tak například v balíčku pro ženu najdete polosladké bílé víno Chardonnay 2011 a vystřelovací otvírák PERFEGI, s kterým je otvírání vína hračka! Balíček pro šéfa ukrývá výjimečný ročník Veltlínského zeleného z roku 2012 od Vinařství Dufek a vánoční balíček pro rodiče obsahuje rovnou dvě láhve vína, sadu skleniček a několik sommeliérských potřeb. Specialitou je dárkový balíček pro začínajícího sommeliéra, v němž kromě vína najdete kazetu s vonnými esencemi a kompletní sadu pomůcek pro víno.

Výhodou dárkových balíčků v krásném obalu je i nižší cena oproti jejich samostatnému nákupu.

22.08.2018
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Dárkové balíčky s vínem a příslušenstvím pro každého!
Přihlášení Registrace