Buďte ve střehu! S vystřelovacími otvíráky a keramickými noži PERFEGI!

V dnešním příspěvku si blíže představíme naši vlastní, patentovanou značku PERFEGI, pod kterou naleznete otvíráky na víno, keramické nože a v budoucnu další praktické pomůcky pro víno a do domácnosti.

Produkty PERFEGI jsou vyráběny s maximálním důrazem na kvalitu, nejnovější technologie a stylový design. Výsledkem našeho ?perfekcionismu? jsou po všech stránkách výjimečně kvalitní otvíráky na víno a nože, které padnou do ruky jak profesionálním číšníkům, tak i domácím labužníkům!

Vystřelovací otvíráky na víno PERFEGI

Otvírák PERFEGIotvírákem PERFEGI otevřete víno během pár vteřin, za minimální námahy, bez skvrn na ubruse a s elegancí, která u láhve kvalitního vína nesmí chybět!

Rychlost, jednoduchost a styl byly základními kritérii při návrhu otvíráků na víno PERFEGI. Jejich obliba nejlépe dokazuje, že odstraňování korku s pomocí vývrtky a páčky, které připravíte ?k akci? jediným tlačítkem, má své výhody a skutečně se ujalo!
A jak vlastně vystřelovací otvírák PERFEGI funguje?

Vysunete ořezávátko a odstraníte fólii korku. Stisknutím spínače přichystáte vývrtku a páčku. Vývrtkou provrtáte korek, zapřete páčku a pohodlně korek vyjmete. Na snadnosti odstraňování zátky mají lví podíl úzký profil drážkované vývrtky Long Cork spolu s páčkou X. Tend Lever, kterou lze aplikovat na různé typy láhví.

Elegantní design hraje u otvíráků na víno stejně důležitou roli. Spolu s číšníkem vytváří image restaurace a reprezentuje též domácí hostitele.

Na luxusní otvíráky PERFEGI - dostupné v bílém, černém a červeném provedení - se můžete plně spolehnout, i pokud jde o jejich vzhled a reprezentativní funkci!

Keramické nože PERFEGI

Keramické nože PERFEGIKaždý muž má v kapse nůž a každé kvalitně vybavené restauraci a domácnosti nechybí sada keramických nožů PERFEGI!

Tyto speciální keramické nože z oxidu zirkoničitého jsou tvrdší než nože z oceli. Nevěříte? Přesvědčí vás o tom jejich mimořádně ostrý, hladký a precizní řez!
Keramické nože PERFEGI, doplněné škrabkou, vám usnadní krájení ovoce, zeleniny, masa a dalších surovin. Díky luxusnímu a zároveň praktickému stojánku najde sada PERFEGI stálé místo v každé moderní kuchyni.

Značku PERFEGI aktuálně zastupují špičkové otvíráky na víno a keramické nože. A i když vám ještě nemůžeme prozradit, o které konkrétní produkty značku dále rozšíříme, určitě se bude jednat o stejně kvalitní, elegantní - jednoduše stejně perfektní výrobky jako ty současné!

22.08.2018
ZpětVšechny články
0 ks zboží
Cena: 0 Kč
Proč nakoupit u nás?
Sledujte nás
Vinařství

Značky

Odběrné místo
Provozní 5492/3
722 00 Ostrava-Třebovice
+420 724 024 086
info@potreby-pro-vina.cz
Vína a doplňky k vínům Novinky Buďte ve střehu! S vystřelovacími otvíráky a keramickými noži PERFEGI!
Přihlášení Registrace